کد خبر: 3526234
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
گروه فضای مجازی: مسئول روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد 22 نفر از عوامل انتشار تصاویر مستهجن در فضای مجازی دستگیر شدند.
سیدصداقت رضایی، مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: در پی رصد فضای مجازی توسط کارشناسان حوزه ضد امنیت اخلاقی افرادی را که اقدام به بارگذاری و انتشار تصاویر مستهجن در فضای تلگرام، واتس آپ و اینستاگرام می‌کردند، دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه هتك حیثیت و نشر اكاذیب از طریق اینترنت و سایر فضاهای مجازی جرم تلقی می‌شود، بیان کرد: بر اساس بندهای الف و ب فهرست مصادیق محتوای مجرمانه این افراد مورد تعقیب قضایی قرار گرفتند.
مسئول روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد و هماهنگی‌های انجام شده با مراجع قضایی این افراد که در حوزه ضد امنیت اخلاقی و توهین به عقاید و مقدسات دینی مردم فعالیت می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.
رضایی تصریح کرد: در این راستا تعداد 22 نفر از متخلفین شبکه‌های اجتماعی در سراسر استان دعوت، احضار و یا دستگیر شدند و در نهایت شبکه‌های اجتماعی مذکور بعد از برخورد با مدیران و کاربران متخلف مسدود شد.
وی در پایان با هشدار به افرادی که با شبکه‌های اجتماعی ضد امنیت اخلاقی و مذهبی با هر نوع عنوانی همکاری می‌‌کنند، اضافه کرد: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی با رصد شبانه‌روزی شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی در صورت مشاهده فعالیت‌های ضد امنیت اخلاقی، توهین به مقدسات و سایر موارد بر اساس قانون با عوامل این نوع فعالیت‌ها برخورد می‌کنند و از مردم شریف و ولایت مدار استان خواست هرگونه اطلاعات پیرامون فعالیت‌های ضد امنیت اخلاقی و توهین به مقدسات در فضای مجازی را به سازمان اطلاعات سپاه فتح یا اطلاعات نواحی بسیج اطلاع‌رسانی کنند.

عیسی فتحی
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: