کد خبر: 3779992
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
گروه فرهنگی ـ‌ نماینده ولی فقیه در منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح «همیاران طبیعت» برای روحانیان اعزامی در روستاها خبر داد.

اجرای طرح «همیاران طبیعت» برای روحانیون منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام مرتضی جاوید، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد امروز، 19 دی‌ماه در جمع خبرنگاران 4 دوره آموزشی تفسیر قرآن ویژه کارکنان و خانواده‌هایشان را از برنامه‌های اجرایی این اداره‌کل بیان کرد.
وی در ادامه اجرای طرح سفیران انفال را از برنامه‌های منابع طبیعی برشمرد و افزود: روحانیان اعزامی در قالب این طرح جهت تحقق بیانات مقام رهبری مبنی بر فرهنگ‌سازی منابع طبیعی و معارف عمومی فعالیت می‌کنند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد جلوگیری از قاچاق چوب و قطع درختان و ریشه‌کنی گیاهان، نقش منابع طبیعی در محیط زیست، ایجاد فضای سبز و درختکاری و حل و فصل مسائل مربوط به ملک و زمین‌ها را از دیگر فعالیت‌های اجرایی مبلغان این طرح اعلام کرد.
‌جاوید اجرای طرح همیاران طبیعت برای روحانیون اعزامی در روستاها را از سایر این طرح‌ها در منابع طبیعی برشمرد و عنوان کرد: برگزاری کلاس‌های توجیهی و آموزشی در مدارس و نشست‌های مختلف با شوراهای اسلامی و دهیاران از دیگر فعالیت‌های روحانیون اعزامی است.
وی از کسب رتبه‌های برتر منابع طبیعی هرساله در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان خبر داد و تصریح کرد: درراستای تشویق فرزندان کارکنان به نماز، جشن تکلیف و نقاشی نماز برگزار خواهد شد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: رعایت حقوق شهروندی، حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر از سایر برنامه‌های در دست اقدام این اداره کل است.
‌جاوید در پایان از برگزاری مسابقه چگونگی صیانت از مراتع و جنگل‌ها ویژه خبرنگاران خبر داد و ابراز کرد: روز درختکاری، 15 اسفندماه سال‌جاری آثار ارسالی خبرنگاران قرعه کشی و جوایز نفیسی به برگزیدگان اهداء می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: