کد خبر: 3781498
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
گروه اجتماعی - مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری دو میلیارد و ۱۶۷ میلیون تومان از کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌ شده از درآمد زکات بوده است.

جمع‌آوری 2 میلیارد تومان زکات در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه وبویراحمد، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد شب گذشته، 24 دی‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: درآمدهای زکات برای تهیه جهیزیه نوعروسان، هزینه‌های عمرانی، هزینه‌های فرهنگی و هزینه‌های درمانی پرداخت شده است.
وی افزود: همچنین در سال جاری چهار میلیارد و ۷۱۵ میلیون تومان نیز از طرح اکرام ایتام جمع‌آوری شده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه میزان کمک‌های مردمی در سال جاری به مدت مشابه سال گذشته ۵۷ درصد رشد داشته است، اضافه کرد: مردم استان در سال جاری ۲۴ میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان در قالب کمک‌های مردمی، صندوق‌های صدقات و زکات به کمیته امداد کمک کرده‌اند.
مبشری با اشاره به طرح‌های مختلف برای حمایت از مددجویان، بیان کرد: مهم‌ترین طرح‌های این نهاد برای کمک به نیازمندان، اطعام نیازمندان، زکات، جمع‌آوری نذورات مردمی، احسان دانش‌آموزی، طرح برکت، طرح مفتاح‌الجنه، صندوق‌های صدقات، جشن‌های نیکوکاری، جشن عاطفه‌ها و طرح اکرام ایتام است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: