کد خبر: 3783703
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
گروه معارف ـ همایش طلایه‌داران فاطمی با موضوع چهل سالگی انقلاب افتخار به گذشته امید به آینده در حسینه ثارالله شهر یاسوج برگزار شد.

همایش «طلایه داران فاطمی» در یاسوج برگزار شد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام طباطبایی نسب، از مدرسان حوزه علمیه روز گذشته، دوم بهمن‌ماه درهمایش طلایه‌داران فاطمی در یاسوج، اظهار کرد: مردمی بودن، رهبری مقتدر و تأثیرگذاری جمهوری اسلامی در معادلات جهانی از عوامل مهم دشمنی استکبار با ایران است.
وی افزود: علت دشمنی و بغض دشمنان به ملت ایران، نفوذ روز افزون انقلاب در جهان است و روز به روز دشمنان با شکست همراه می‌شوند.
این مدرس حوزه علمیه با بیان اینکه باید در برابر توطئه‌های دشمنان هوشیار بود و به آن‌ها اجازه ندهیم که دشمن چهل سالگی انقلاب را با کار‌های تبلیغاتی مصادره کند، اضافه کرد: تبعیت از مقام معظم و منویات رهبری مهم‌ترین ابزار برای خنثی کردن نقشه‌های شوم آنان است.
همچنین، حجت‌الاسلام حمید برازش، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه ۵۰ برنامه و همایش برای گرامی‌داشت چهلمین سالگرد انقلاب برنامه‌ریزی شده که تاکنون ۱۶ همایش آن برگزار شده، تصریح کرد: ۳۷۰ گفتمان دینی دیگر در مدارس استان با هدف آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان با خدمات ارزنده نظام و انقلاب برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: دشمنان از هر فرصتی برای ضربه‌زدن به نظام و انقلاب استفاده کرده و به‌دنبال توطئه‌های جدید بوده که باید همواره مراقب و هوشیار بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: