کد خبر: 3795993
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
گروه فرهنگی ـ رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های گرامی‌داشت سالروز تاسیس ستاد عالی مساجد در این استان را تشریح کرد.

تشریح برنامه‌های سالروز تاسیس ستاد عالی مساجد در کهگیلویه و بویراحمد

علیرضا دولت‌آبادی، رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد ویژه‌برنامه‌های گرامی‌داشت سالروز تاسیس ستاد عالی مساجد در این استان را تشریح کرد.
وی برگزاری برنامه گرامیداشت سالروز تاسیس ستاد عالی مساجد کشور در یاسوج روز جمعه، ۱۷ اسفندماه در دفتر نماینده ولی فقیه در استان، برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه، دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و سرکشی از مرکز نیکوکاری شیرخوارگان یاسوج به مناسبت روز نیکوکاری را از برنامه‌های اجرایی بیان کرد.
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد دیدار با مجموعه فرهیختگان استان، تجلیل از مدیران و فعالان فرهنگی مساجد، ارسال پیامک تبریک برای مسئولان استانی و مدیران کانون‌ها و همچنین غرس درخت به مناسبت روز درختکاری را از دیگر برنامه‌های گرامی‌داشت سالروز تاسیس ستاد عالی مساجد برشمرد.
دولت‌آبادی عنوان کرد: قرار است ائمه جمعه شهرستان‌های مختلف استان بخشی از خطبه‌های خود را به سالروز تاسیس ستاد و بیان دستاوردهای کانون‌ها و ستاد بپردازند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: