کد خبر: 3810245
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
گروه سیاست و اقتصاد ـ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد از مردم استان برای راهپیمایی فردا در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.

راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی در یاسوج

به گزارش ایکنا از کهگیلویه وبویراحمد، حجت‌الاسلام سیدجواد خاضع، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان امروز، 19 اردیبهشت‌ماه با اشاره به غیر قابل اعتماد بودن آمریکا، از مردم انقلابی و ولایتمدار استان دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی روز جمعه، حمایت خود را از بیانیه شورای عالی امنیت ملی اعلام کنند.
وی افزود: نمازگزاران پـس از اقـامــه نـماز عــبادی ـ ســیاســی جمـعـه این هفته، در راهپیمایی سراسری که نمایشِ پشتوانه مردمی تصمیمِ اخیر مسئولان نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی و مقابله به مثل حداقلی در برابر نقض عهد و بد قولی‌های طرفین مذاکره است، شرکت کنند.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اضافه کرد: مذاکرات هسته‌ای با کشور‌های موسوم به ۱+۵ و توافق برجام اثبات کننده حسن نیت ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی و بیانگر بی‌تعهدی، بدعهدی و غیر قابل اعتماد بودن سردمداران خون‌آشام آمریکا و هم‌پیمانان اروپایی شیطان بزرگ است.
حجت‌الاسلام خاضع ادامه داد: با گذشت چندین سال از توافقنامه جامع مشترک و پایبندی دقیق ایران به تعهدات حداکثری با خروج رذیلانه آمریکای پلید از برجام و بدقولی وقیحانه کشور‌های اروپایی نه تنها هیچ مشکلی از مشکلات قبلی حل نشد، بلکه با اقدامات ضد بشری، ضمن تشدید تحریم‌های ظالمانه، آرایش جنگی گرفته و ملت سلحشور و غیور ایران را هدف قرار داده است.
وی اضافه کرد: به توفیق الهی ملت مقاوم ایران اسلامی با وجود همه سختی‌ها و تنگنا‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه با حفظ وحدت و انسجام ملی و حضور پرشورتر از قبل در صحنه، بر سختی‌ها فائق آمده و با شکست سنگین دیگری دشمن را به خاک مذلت خواهد نشاند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: