کد خبر: 3818560
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
گروه اجتماعی ــ ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال نذورات مردمی برای بازسازی عتبات عالیات از سال گذشته تاکنون در استان کهگیلویه و بویراحمد جمع‌آوری شده است.

کمک ۲ میلیارد ریالی کهگیلویه و بویراحمدی‌ها به بازسازی عتبات

به گزارش ایکنا از کهگیلویه وبویراحمد، فرج‌الله نظرپور، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد امروز، 21 خردادماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این کمک‌ها برای بازسازی عتبات عالیات در کربلای معلی، نجف اشرف، کاظمین و سامرا هزینه خواهد شد.
وی افزود: همچنین ۶۷ نفر کارگر و متخصص و استادکار کهگیلویه و بویراحمدی در بخش‌های مختلف به صورت افتخاری برای مشارکت در بازسازی عتبات عالیات و اجرای طرح‌های عمرانی کربلا، نجف، کاظمین و سامرا در این مدت به عراق اعزام شدند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: این تعداد خادم به صورت داوطلبانه در قالب سه گروه به مدت سه ماه به عتبات عالیات اعزام شده اند.
نظرپوربا بیان اینکه مردم می‌توانند در ساخت صحن حضرت فاطمه(س)، حرم حضرت علی(ع) و عقیله بنی هاشم (س) سهم داشته باشند، افزود: ساخت هر مترمربع این صحن، بیش از ۴۰ میلیون ریال هزینه دارد.
وی بیان کرد: ۳۰ موکب پذیرایی از زائران اربعین از سوی مجموعه نیکوکاران و دستگاه‌های اجرایی این استان در مسیر زائران تا نجف اشرف سال گذشته برپا شد که مردم این استان بیش از ۱۵ میلیارد ریال کمک نقدی برای کمک به زائران امام حسین(ع) پرداخت کردند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: