کد خبر: 3820270
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
گروه اجتماعی ــ مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم‌اکنون ۱۰ درصد این استان فاقد پوشش شبکه‌های دیجیتال رادیویی و تلویزیونی است.

10 درصد کهگیلویه و بویراحمد فاقد شبکه‌های دیجیتال تلویزیونی است

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، امیر رئوف، مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، 27 خردادماه در دیدار با استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: هم‌اکنون 10 درصد این استان فاقد پوشش شبکه‌های دیجیتال رادیویی و تلویزیونی بوده که انتظار می‌رود مجموعه مسئولان استانی به‌ویژه مقام عالی دولت و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در این زمینه تدبیری کنند.
وی اختصاص اعتبار با توجه به پراکندگی و محرومیت‌ها در مناطق مختلف را ضروری دانست و افزود: به‌طور حتم دغدغه مردم غیر برخوردار از پوشش شبکه‌های دیجیتال رادیویی و تلویزیونی با نگاه ویژه استاندار برطرف می‌شود.
مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد ایجاد روحیه نشاط، امید در جامعه، کمک به قطار توسعه و پیشرفت را از مهم‌ترین برنامه‌های شبکه استانی دنا عنوان کرد و ادامه داد: کوهستانی بودن این استان سبب شده هزینه سیگنال‌رسانی دیجیتال به تمامی نقاط بالا باشد.
رئوف بیان کرد: مجموعه شبکه استانی دنا در زمینه همکاری با مدیران دستگاه‌های اجرایی از جمله مدیر ارشد استان آمادگی کامل دارد و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی‌شود.
همچنین، حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست بر تعامل و همدلی تمامی مجموعه‌ها و نهادها با هدف کمک به توسعه تأکید کرد و گفت: برای رفع محرومیت‌ها و ارتقای شاخص‌های توسعه دست تمامی دلسوزان را می‌فشاریم.
وی توجه به مناطق محروم، کمک به رشد و توسعه در همه ابعاد را جزو اولویت‌های خود دانست و عنوان کرد: نقش شبکه استانی در زمینه ارتقای روحیه امید بین مردم، پویایی، تحرک و آرامش‌بخشی به جامعه انکارناپذیر است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: