کد خبر: 3820964
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
گروه فرهنگی ـ استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از مدیران کل با خانواده‌های شهیدان قادر قدمی و شهرام حسن‌زاده دیدار کرد.

دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با خانواده 2 شهید

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، 29 خردادماه در دیدار با خانواده‌های شهیدان قادر قدمی و شهرام حسن‌زاده، اظهار کرد: این استان یک هزار و ۸۸۰ شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است، ضمن اینکه به گفته مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست .
وی عنوان کرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت را تقویت و با خدمت صادقانه به مردم میراث واقعی شهدا را ماندگار کنیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اگر امروز استکبار جهانی نمی‌تواند باورهای غلط و شیطانی خود را پیاده کند از همین روحیه انقلابی می‌ترسد .
کلانتری با تاکید بر اینکه امروز جوانان ما برای دفاع آماده‌ترند، بیان کرد: این جوانان سلحشور برای حفظ امنیت و بقای این نظام جان خود را فدا می‌کنند.
وی با بیان اینکه تداوم انقلاب در گرو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و راه شهدا ضامن بقا و موفقیت انقلاب است، ادامه داد: امیدواریم در راه شهدا و مسیر خدمت بی منت به مردم، مصمم‌تر گام برداریم .
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، آنچه داریم میراث شهداست، اضافه کرد: ما در مقابل خون شهدا مسئولیم و باید با خدمت صادقانه و پاسداری از حریم نظام به خوبی از امانت شهدا صیانت کنیم.‌
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: