کد خبر: 3827202
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
گروه اجتماعی ــ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان تأمین اجتماعی در توسعه و رفاه جامعه نقش مهمی ایفا می‌کند و تلاش‌های این سازمان برای خدمت به بیمه‌شدگان و بازنشستگان، ارزشمند و اثرگذار است‌.

تامین اجتماعی در توسعه و رفاه جامعه نقش مهمی ایفا می‌کند

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز، 24 تیرماه در دیدار با مدیرکل و مدیر درمان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با تبریک هفته تأمین اجتماعی، اظهار کرد: جامعه هدف سازمان تأمین اجتماعی متنوع و گسترده است و این سازمان نقش بسیار مهمی در توسعه و رفاه جامعه ایفا می‌کند.
وی با اشاره به خدمات‌دهی این سازمان در بخش‌های مختلف، افزود: تلاش تأمین اجتماعی در خدمات‌دهی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان اقدامی ارزشمند و اثرگذار است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حوزه درمان نیز کارهای بزرگی انجام شده است، بیان کرد: این خدمات دهی باید پیوسته و به‌صورت کمی و کیفی گسترش و توسعه یابد.
کلانتری با اشاره به نگاه خاص امام خمینی(ره) به مسئله درمان و معیشت مردم، تصریح کرد: یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری از دولت‌ها رسیدگی به امور درمانی مردم است و همواره بر این مهم تأکید داشته‌اند.
وی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی سلامت و تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بیمار جز دغدغه بیماری نباید رنج دیگری داشته باشد، ادامه داد: اجرای طرح تحول سلامت، تحولی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه خدمات تأمین اجتماعی قابل توجه است، بیان کرد: این خدمات ارزشمند است و امیدواریم با تلاش مدیران و کارکنان این سازمان و گسترش چتر حمایتی تامین اجتماعی و افزایش کمیت و کیفیت خدمات، به نقطه مطلوب برسد‌.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: