کد خبر: 3875112
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسابقات قرآن، نماز و عترت با حضور ۵۰۰ دانش‌آموز پسر و دختر در مقاطع مختلف در شهرستان چرام برگزار می‌شود.

چرام؛ میزبان برگزاری مسابقات قرآن، نماز و عترت

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، صدرالله عزیزی، مدیر آموزش و پرورش چرام امروز ،۹ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هدف از برگزاری این مسابقات توسعه و ترویج فرهنگ قرآن، نماز و عترت در بین دانش‌آموزان است.
وی افزود: این مسابقات با حضور ۵۰۰ دانش آموز پسر و دختر در مقاطع مختلف، در دو بخش آگاهی بخشی و پژوهشی و رشته‌‌های قرائت، مفاهیم، تفسیر، حفظ عمومی، حفظ قرآن کریم، ترتیل، عترت و نماز به صورت شفاهی و عملی در سه روز برگزار می‌‌شود.
مدیر آموزش و پرورش چرام بیان کرد: افراد برگزیده هر رشته، پس از سنجش و بررسی‌‌های متعدد برای شرکت در مسابقات قرآنی مرحله‌ استانی معرفی می‌‌شوند.
عزیزی تصریح کرد: دانش‌آموزان شهرستان چرام، طی دو سال گذشته در سی و ششمین و سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت در مرحله استانی بیش از ۱۰۰ رتبه اول تا سوم و در مجموع رتبه اول استان را در بین ۱۳ منطقه کسب کردند.
یادآور می‌شود، بعد از سه مرحله‌ مسابقات قرآن، عترت و نماز توسط دانش آموزان، ۶۰ نفر به عنوان برگزیده انتخاب می‌‌شوند و اسفندماه امسال راهی مرحله اُستانی خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: