کد خبر: 3910468
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
جشنواره استانی فیلم مقاومت و سلامت از سوی بسیج هنرمندان کهگیلویه‌و‌بویراحمد و با همکاری حوزه هنری در یاسوج برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره استانی فیلم مقاومت و سلامت در کهگیلویه‌وبویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، ربیع‌الله اصالت‌فر، رئیس بسیج هنرمندان استان امروز، 24 تیرماه در دیدار با رئیس حوزه هنری استان، گفت: جشنواره استانی فیلم مقاومت و سلامت فرصتی برای شکوفایی استعدادهای هنرمندان فیلمساز استان است.

وی با اشاره به تأثیر جریان هنر انقلابی در استان، افزود: حوزه هنری استان طی سال‌های اخیر تلاش‌های خوبی در خصوص ترویج و جریان‌سازی هنر انقلابی و هنر اسلامی داشته و در این مسیر بسیار موفق بوده است.

رئیس بسیج هنرمندان استان اضافه کرد: تاکنون تولیدات ارزشمندی با محوریت هنر انقلاب در حوزه هنری استان تولید شده و توانسته در عرصه‌های ملی بدرخشد.

همچنین، شریف اسلامی، رئیس حوزه هنری کهگیلویه‌و‌بویراحمد نیز در این نشست گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی ـ هنری با موضوع دفاع مقدس و ایثار و مقاومت مهم‌ترین اولویت در فعالیت‌های حوزه هنری است. ما قطعاً از برگزاری جشنواره فیلم مقاومت و سلامت استقبال می‌کنیم.

وی تصریح کرد: آمادگی داریم تا با مشارکت بسیج هنرمندان جشنواره فیلم مقاومت و سلامت را با کیفیت هرچه بیشتر برگزار کنیم و همه ظرفیت‌های خود را در این راستا به کار گیریم.

اسلامی با اشاره به فیلم‌های تولیدی حوزه هنری در این خصوص، بیان کرد: خوشبختانه طی سال‌های اخیر فیلم‌های زیادی با این دو موضوع تولید شده که در جشنواره‌های ایثار، فانوس و راهیان سرزمین نور و حتی جشنواره‌های خارجی حائز رتبه‌های برتر شده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: