کد خبر: 3936395
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با هفته بسیج یادواره شهدای فرهنگی در شهرستان‌های چرام و باشت برگزار می‌شود.

اجرای 20 برنامه ازسوی بسیج فرهنگیان کهگیلویه‌وبویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، جاماسب بهمنیار، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد امروز، یکم آذرماه اظهار کرد: برگزاری نشست‌های بصیرتی تقدیر از فرهنگیان بسیجی غبار روبی گلزار شهدا و اجرای پویش من یک بسیجیم در هفته بسیج از سوی بسیج فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.
وی افزود: برای کمک به ارتقای آموزش دانش آموزان در مناطقی که دسترسی به زیرساخت های فضای مجازی و یا گوشی تلفن همراه ندارند با مشارکت بسیج دانشجویی دانشجو معلمان برای کمک به دانش آموزان به این مناطق اعزام می شوند.
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: برای کمک به گروههای آسیب پذیر جامعه و دانش آموزان نیازمند پویش لبخند رضایت کمک های مومنان و مواسات نیز در این هفته اجرا می شود
بهمنیار بیان کرد: هم اکنون ۹ هزار فرهنگی در کهگیلویه و بویراحمد عضو بسیج فرهنگیان هستند.
گفتنی است که در دفاع مقدس بیش از ۶۰ درصد فرهنگیان استان در صحنه‌های رزم حضور داشتند و صد و دو شهید به اسلام و انقلاب تقدیم کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: