کد خبر: 3968579
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
رئیس اداره ارشاد اسلامی کهگیلویه از برگزاری شب «شعر قدر» با محتوای بیان خصوصیات امام علی(ع) از نوزدهم تا بیست و یکم رمضان با حضور شعرا در این شهرستان خبر داد.

برگزاری شب شعر «قدر» در کهگیلویه

سیدایرج کاظمی‌جو، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه در گفت‌وگو با ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: به‌مناسبت شب‌های با عظمت قدر از 19 تا 21 رمضان شب شعری درباره خصوصیات بی‌نظیر امام علی(ع) به‌صورت وبینار از سوی ارشاد کهگیلویه با حضور شعرای این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان خوش‌نویسان و هنرمندان عرصه خوش‌نویسی اقدام به نگارش قرآن کرده‌اند تا از ماه رمضان امسال نیز بهره و خیرات کافی را برده باشند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه بیان کرد: در زمینه تفسیر و بیان سوره‌های قرآن و تشریح سوره‌ها برنامه‌های قرآنی مدونی را از ابتدای ماه رمضان شروع کرده‌ایم تا بتوانیم خدمتی به جامعه در زمینه گسترش فرهنگ قرآنی کنیم.

کاظمی‌جو ابراز کرد: برنامه‌های این اداره در ماه باشکوه رمضان برپایه خدمت به جامعه قرآنی است البته سایر برنامه‌های فرهنگی نیز در این ماه در حال انجام است تا بتوانیم به رشد و اعتلای جامعه اسلامی کمک کنیم.

وی یادآور شد: ماه رمضان ماه مهمانی خداوند است و ما باید از این ماه به نحو احسن و شایسته استفاده کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: