کد خبر: 3999618
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
مسابقه عکاسی «محرم به روایت تصویر» با معرفی 5 نفر برگزیده در جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

برگزیدگان مسابقه عکاسی«محرم به روایت تصویر» معرفی شدند

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، مسابقه عکاسی محرم به روایت تصویر که از ابتدای محرم تا 7 شهریور ماه برای اولین بار برگزار شده بود، با انتخاب نفرات برتر به کار خود پایان داد.

ایمان اکبری معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این دوره از مسابقات که برای اولین بار توسط جهاد دانشگاهی استان برگزار شد، استقبال خوبی را شاهد بودیم و این درحالی است که تبلیغات محدودی در فضای مجازی داشتیم و از 13 استان و بیش از 85 نفر شرکت داشتند.

وی افزود: استقبال 13استان از سوگواره عکس محرم جهاد دانشگاهی بسیار ارزشمند است و می‌توانیم از این پتانسیل جهت معرفی شهر و استان و حتی فرهنگ اسلامی و ایرانی استفاده کنیم.

اکبری تصریح کرد: در آخرین مرحله از داوری این مسابقه از 90 تصویر برگزیده تصاویر ارسالی 5 نفر از شرکت کنندگان به عنوان برنده انتخاب شدند. نفرات برتر مجید خالقی، عیسی فتحی، سید علی رضویان، شکیبا طولابی و باقر گلزاری پور هستند.

همچنین تصاویر ارسالی از طرف آقایان اصغر فیض الهی، امیررضا صداقت، احمدرضا کریمی، نجمه کشاورز، نگین قدمگاهی تک، حسین ساکی، سارا کلام جوقان و یاسمن ریاحی فر نیز به عنوان آثار شایسته تقدیر انتخاب شدند که ازسوی جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، لوح تقدیر به آنها اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است جهت اهدای جوایز این عزیزان با شماره همراه اعلام شده هماهنگ خواهد شد. از تمامی کسانی که در این مسابقه ما را همراهی کردند، تقدیر و تشکر می کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: