کد خبر: 4004914
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵
رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در سال جاری و همچنین شعار هفته ناجا «پلیس هوشمند، امنیت پایدار» را تشریح و تبیین کرد.

تشریح و تبیین برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی تاج‌الدینی، رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد امروز، 22 مهرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: چندین نشست علمی با حضور فرمانده انتظامی استان، اساتید و خبرگان این سازمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

وی افزود: در اولین روز این برنامه، نشست علمی با موضوع (ناجا در بیانیه گام دوم انقلاب) با حضور معاون هماهنگ‌کننده انتظامی استان، معاونین پژوهشی نیروهای مسلح استان، دیگر کارشناسان آسیب های اجتماعی در سالن جلسات فرماندهی استان برگزار شد.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این نشست به تشریح و تبیین آخرین اقدامات و دستاوردهای پژوهشی ناجا با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب پرداخته و نظرات و دیدگاه‌های خود را مطرح و در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر و هدایا از اساتید و اعضای جلسه تجلیل شد.

تاج الدینی همچنین دومین برنامه این هفته را تشریح برنامه‌های علمی دفتر ناجا برشمرد و عنوان کرد: دفتر تحقیقات کاربردی استان حمایت از طرح های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌ها و رساله دکتری مراکز علمی استان است.

وی خاطرنشان کرد: سومین برنامه، میزگرد علمی با موضوع سلاح، قتل، امنیت پایدار جهت تصمیم‌گیری و ارائه پیشنهادات لازم در خصوص مقابله با استفاده از سلاح در مراسم محلی در هفته جاری و راهکارهای برون‌رفت از این معضل اجتماعی با حضور فرماندهی استان رئیس کارگروه مقابله با آسیب های اجتماعی بنیاد نخبگان استان و پلیس های تخصصی برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: