اجرای طرح «ترویج ازدواج ساده و به‌هنگام» در کهگیلویه‌وبویراحمد
کد خبر: 4060074
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴

اجرای طرح «ترویج ازدواج ساده و به‌هنگام» در کهگیلویه‌وبویراحمد

مسئول واحد خانواده کانون‌های خدمت رضوی در کهگیلویه‌وبویراحمد از اجرای طرح «ترویج ازدواج ساده و به‌هنگام» به مناسبت دهه کرامت خبر داد.

«ترویج ازدواج ساده و به‌هنگام»

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، زهرا مرادیان، مسئول واحد خانواده کانون‌های خدمت رضوی در کهگیلویه‌وبویراحمد امروز، هفتم خردادماه در جمع خبرنگاران، گفت: طرح «ترویج ازدواج ساده و به‌هنگام» به مناسبت دهه کرامت همزمان با ورود خادمان رضوی و حاملان پرچم متبرک امام رضا(ع) به استان اجرا می‌شود.

وی برپایی مراسم عروسی ساده، مهریه حداکثر ۱۴ سکه بهار آزادی، ازدواج زیر سن ۲۵ سال و جهیزیه ساده را از محور‌های این فراخوان بیان کرد و گفت: در صورت تمایل زوج‌های جوان، امکان برپایی آیین عقد و عروسی زیر پرچم امام رضا(ع) با حضور خدام رضوی، فراهم است.

مسئول واحد خانواده کانون‌های خدمت رضوی در کهگیلویه‌وبویراحمد در خصوص جوایز این فراخوان، بیان کرد: اسکان چهار روز در مشهد مقدس، اهدای بسته متبرک و فرهنگی رضوی، برخورداری از خدمات مشاوره رضوی به مدت پنج سال و حمایت اقتصادی از فرزندآوری بعد از ازدواج از جوایز این فراخوان است. متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۷۷۴۳۱۸۸۳ تماس بگیرند.

انتهای پیام
captcha