کد خبر: 4068225
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵

هزینه مراسم ترحیم پدری صرف آزادی زندانی غیرعمد شد

مدیرعامل ستاد دیه کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: هزینه برگزاری مراسم چهلم پدری در شهر یاسوج، صرف آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد شد.

 آزادی زندانی

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، علی احمدی، مدیرعامل ستاد دیه کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: خانواده مرحوم سیدساعد موسوی با مراجعه به ستاد دیه، هزینه‌ای که برای صرف آیین چهلم این مرحوم کنار گذاشته بودند در یک عمل خیرخواهانه به حساب ستاد واریز و با آن یک زندانی غیر عمد از زندان آزاد شد.

وی افزود: این خانواده معتقد بودند که انجام کار نیک و خداپسندانه‌ای نظیر آزادی یک زندانی و شاد کردن اعضای یک خانواده بهترین هدیه برای پدر مرحومشان است.

مدیرعامل ستاد دیه کهگیلویه‌وبویراحمد در ادامه با بیان اینکه در زندان‌های استان 173 نفر زندانی صرفاً محکوم مالی وجود دارد که منتظر کمک‌های خیرین و نیکوکاران هستند، اضافه کرد: با کمک خانواده مرحوم موسوی یک زندانی که با بدهکاری مالی در زندان مرکزی بسر می‌برد از زندان آزاد و به کانون خانواده خود بازگشت.

احمدی گفت: ستاد مردمی دیه استان یک مؤسسه غیر انتفاعی است که با کمک‌های خیرین و نیکوکاران تشکیل شده تا زندانیان و محکومین غیر عمد که در زندان بسر برده و تمکن مالی برای آزادی ندارند از زندان آزاد شوند؛ لذا از هموطنان و خیرین و نیکوکاران درخواست می‌شود برای توشه آخرت و ترویج این امر خداپسندانه برای نشاندن گل لبخند بر لبان خانواده‌های زندانیان جرایم غیرعمد کمک‌های نقدی خود را به ستاد دیه استان واریز کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha