کد خبر: 4077572
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲

ترس رژیم صهیونسیتی از پرتاب ماهواره خیام

امام‌جمعه شهر یاسوج با اشاره به پرتاب ماهواره خیام، گفت: پرتاب این ماهواره سبب ترس دشمنان و رژیم صهیونسیتی است، چراکه موشک‌ها و ماهواره‌ها تأمین‌کننده امنیت هستند.

آیت‌الله سیدنصیر حسینی، امام جمعه شهر یاسوج

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، آیت‌الله سیدنصیر حسینی، امام‌جمعه شهر یاسوج، امروز، 21 مردادماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج، با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار کرد: برخی اعتقاد به دین و آخرت دارند اما در عمل واجبات را انجام نمی‌دهند که این افراد ضرر می‌کنند.

وی با اشاره به ۲۱ مردادماه، روز حمایت از صنایع کوچک، افزود: ما به مشاغل خرد و کلان نیاز داریم زیرا درآمدزا بوده و سبب حل مشکلات ما و اشتغال‌زایی می‌شود. مشاغل خانگی و کوچک می‌تواند مشاغلی نظیر فرش‌بافی، گلیم‌بافی، جاجیم‌بافی و خورجین شود. در گذشته مشاغل کوچک و کار و تلاش سبب رونق زندگی بود و فرهنگ به‌جا و مناسبی بود که برخی مشکلات معیشتی جامعه، منطقه و حتی استان طی آن حل می‌شد.

امام‌جمعه شهر یاسوج در ادامه با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، اضافه کرد: آزادگان در راه انقلاب و اسلام جان دادند، اسیر شدند و امروز در خط مقدم قرار دارند و افتخار برای کشور محسوب می‌شوند و پیشرفت و اقتدار امروز مرهون این مجاهدت‌ها و تلاش‌هاست.

آیت‌الله حسینی با اشاره به پرتاب ماهواره خیام، تصریح کرد: غرب‌گرایان از این افتخار همانند دشمنان ناراحتند، این ماهواره سبب اطلاع و آگاهی بیشتر در حوزه کشاورزی، محیط زیست، مبارزه با بحران‌ها، استفاده در اکتشافات و منابع معدنی می‌شود.

وی پرتاب این موشک را سبب ترس دشمنان و رژیم صهیونسیتی دانست و اظهار کرد: منطقه آنها زیر رصد ماهواره ایرانی است؛ موشک‌ها و ماهواره‌ها تأمین‌کننده امنیت ماست، همان‌گونه که دشمنان درصدد بروزرسانی تجهیزات خود هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha