کد خبر: 4103241
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱

طرح «بشری» در کهگیلویه‌وبویراحمد اجرا می‌شود

رئیس دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه‌وبویراحمد از اجرای طرح بشری(آموزش نوین قرآن کریم) ویژه حافظان و مربیان سطح استان از 10 دی‌ماه سال‌جاری خبر داد.

جان‌محمد خوب‌پور، رئیس دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه‌وبویراحمد

جان‌محمد خوب‌پور، رئیس دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه‌وبویراحمد در گفت‌وگو با ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد درباره اجرای طرح بشری اظهار کرد: طرح بشری(آموزش نوین قرآن کریم) با هدف تقویت بنیه تخصصی مربیان و حافظان استان‌ها در روش‌های نوین آموزش قرآن و جریان‌سازی در حوزه آموزشی قرآن و عترت اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این دوره ویژه حافظان، مربیان مؤسسات قرآنی، مربیان قرآنی و پرورشی آموزش و پرورش و داوطلبین حوزه‌های علمیه با حضور اساتید کشوری مانند ابراهیم کرمانی‌نژاد، مدیرکل آموزش و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و سایر مربیان همراه برگزار خواهد شد، افزود: بانوان و آقایان متقاضی می‌توانند تا 10 دی‌ماه برای ثبت‌نام اقدام کنند.

رئیس دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه‌وبویراحمد با اشاره به اینکه هر کلاس آموزشی 100 نفر پذیرش می‌کند، افزود: این کلاس‌های آموزشی در هر شهرستان 2 روز به‌صورت حضوری برپا می‌شود، به طوری که در شهرستان‌های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران در حال برگزاری است و  بعدها در دیگر شهرستان‌های سطح استان کلاسها برگزار می‌شوند.

خوب‌پور با اشاره به ثبت‌نام 70 نفر در این طرح، گفت: طرح بشری از 10 دی‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود، ضمن اینکه در دیگر استان‌ها با استقبال ویژه‌ای روبرو شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha