مردم موج جدید کرونا را جدی بگیرند
کد خبر: 4112101
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲

مردم موج جدید کرونا را جدی بگیرند

استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: مردم موج جدید کرونا را جدی بگیرند تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق واکسن بدون تلفات از این مورد به سلامت عبور کنیم.

سیدعلی احمدزاده، استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، به نقل از روابط عمومی استانداری استان، سیدعلی احمدزاده، استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد روز گذشته، 13 دی‌ماه در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه بیمارستان‌های استان برای خدمات‌رسانی به مردم در آماده‌باش کامل باشند، از مردم خواست موج جدید کرونا را جدی بگیرند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق واکسن بدون تلفات از این موج به سلامت عبور کنیم.

وی با اشاره به اینکه جهان درگیر موج هشتم بیماری کرونا شده است، اظهار کرد: از این به بعد در تمام جلسات همه مدیران از ماسک استفاده کنند تا دچار بیماری کرونا نشوند که اگر مدیران درگیر کرونا شوند خدمت‌رسانی به مردم برای مدت چند روزی متوقف می‌شود.

استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد بیان کرد: در استان اخباری مبنی بر کرونا و سویه امیکرون جدید گزارش شده است لذا همه مردم ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به تزریق دُزهای واکسن کرونا اقدام کنند.دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با موج جدید بیماری کرونا آماده باشد و تمام امکانات خود برای مقابله با کرونا را در اختیار استان قرار دهد.

احمدزاده با بیان اینکه بیمارستان‌های استان برای خدمات‌رسانی به مردم در آماده‌باش کامل باشند، از مردم خواست موج جدید کرونا را جدی بگیرند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق واکسن بدون تلفات از این موج به سلامت عبور کنیم.

وی با اشاره به اینکه جلسات ستاد کرونا در استان هر چه سریع‌تر تشکیل شود، گفت: همه مردم استان را به رعایت پروتکل‌ها و استفاده از دُزهای واکسن کرونا توصیه می‌کنم.

انتهای پیام
captcha