ضربه سازمان اطلاعات سپاه فتح کهگیلویه‌وبویراحمد به شبکه سازمان‌یافته خرابکاری
کد خبر: 4169300
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۴

ضربه سازمان اطلاعات سپاه فتح کهگیلویه‌وبویراحمد به شبکه سازمان‌یافته خرابکاری

سازمان اطلاعات سپاه فتح کهگیلویه‌وبویراحمد از شناسایی و دستگیری ۱۵ عنصر شبکه سازمان یافته ساخت بمب دست‌ساز در این استان خبر داد.

بمب دست سازبه گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، به نقل از روابط عمومی سپاه فتح استان، سازمان اطلاعات سپاه فتح کهگیلویه‌وبویراحمد، ۱۵ عنصر شبکه سازمان یافته ساخت بمب دست‌ساز را که روز گذشته، 25 شهریورماه قصد ایجاد ناامنی از پیش تعیین شده را داشتند با اشراف اطلاعاتی دقیق و به موقع شناسایی و دستگیر کردند.

براساس اطلاعیه سازمان اطلاعات سپاه فتح استان کهگیلویه‌وبویراحمد، این شبکه سازمان یافته که به‌دنبال خرابکاری، ایجاد ناامنی در مراکز نظامی، انتظامی و نقاطی در استان بودند، شناسایی و با اقدامات به موقع و فنی دستگیر شدند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: همزمان با فضاسازی معاندان برای ایجاد آشوب در سالروز اغتشاشات سال گذشته، ۶ عنصر اصلی و ۹ نفر مرتبط با این شبکه سازمان یافته خرابکاری برای ناامن جلوه دادن استان کهگیلویه‌وبویراحمد و اغتشاش‌آفرینی در روزهای آینده برنامه‌ریزی کرده بودند که پس از شناسایی با مجوز مقام قضایی همه این عوامل حین تست این مواد منفجره با حکم مقام قضایی بازداشت و روانه زندان شدند. تعدادی از عناصر دستگیر شده از فعالان اغتشاشات سال گذشته و دارای سوءسابقه نیز هستند.

انتهای پیام
captcha