اجلاس عمومی مجمع بسیجیان بهمئی برگزار شد
کد خبر: 4183298
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۵

اجلاس عمومی مجمع بسیجیان بهمئی برگزار شد

اجلاس عمومی مجمع بسیجیان شهرستان بهمئی با حضور مسئول ستاد تخصصی اقشار بسیج سپاه فتح کهگیلویه‌وبویراحد در لیکک برگزار شد.

مراسم اجلاس عمومی مجمع بسیجیان

 به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، به نقل از روابط عمومی سپاه فتح استان، جمشید ارسلان‌جو، مسئول ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه فتح کهگیلویه‌وبویراحمد امروز، 30 آبان‌ماه در مراسم اجلاس عمومی مجمع بسیجیان شهرستان بهمئی که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، هدف از برگزاری مجمع بسیج را شناسایی و بکارگیری افراد نخبه و متخصص و کمک به تحقق دولت اسلامی ذکر کرد و گفت: مهم‌ترین رویکرد مجمع بسیج مسئله محوری و مطالبه‌گری است و این مجمع در راستای امیدآفرینی و حل مشکلات مردم گام برمی‌دارد.

وی با بیان اینکه، هدف از این مجمع ایجاد زمینه‌های رضایت‌مندی از دستگاه‌های حاکمیتی و بسیج و کمک به دولت در بخش‌های مختلف شهرستانی، استانی و کشوری است، افزود: در این مجامع باید عملیات طوفان الاقصی، وضعیت جبهه مقاومت، وضعیت مردم مظلوم فلسطین و جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی برای حضار روشنگری و تشریح شود.

همچنین، مهدی غلامی‌نژاد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی نیز در این مراسم گفت: این مجمع دارای ۶ کارگروه فعال شامل کارگروه‌های آموزش، اقتصاد و زیربنایی، فرهنگی و اجتماعی، زن و خانواده با اولویت تحکیم خانواده و جوانی جمعیت، بهداشت و سلامت، تربیت و آموزش، رسانه و فضای مجازی در سطح شهرستان است که در این نشست بخشی از دستاورد‌های این کارگروه‌ها توسط مسئولان هر بخش ارائه شد.

وی با بیان اینکه، مسائل و مشکلاتی که در این جا بیان و پیگیری بعد از بررسی به استان ارسال و سپس با هماهنگی‌هایی لازم، در صورت تصویب در استان و تأمین اعتبارات لازم عملیاتی می‌شود، بیان کرد: این مجمع در بخش زیربنایی و اقتصادی در شهرستان بهمئی مشکلات مختلف را بررسی و تسهیلات لازم را در زمینه اشتغالزایی جوانان پرداخت خواهد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با اشاره به اینکه، یکی از اولویت‌های این ستاد کمک به رفع مشکلات اقتصادی است، گفت: مرکز راهبری بسیج با رصد وقایع و بررسی نیاز‌های شهرستان و طرح آن در این مجمع، برای برطرف شدن مشکلات جامعه در حوزه‌های مختلف تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی می‌کند.

همچنین، نورایی، جانشین ناحیه مقاومت بسیج بهمئی نیز در این مراسم با ارائه طرح خود گفت: بسیج از ابتدای پیروزی انقلاب در دانشگاه انسان‌ساز خود به سمت تعالی حرکت کرد و در ادامه با فرماندهی رهبر معظم انقلاب شاهد هدایت‌گری شکوهمندی هستیم که بر عزت و اقتدار ملت ما افزوده است.

وی با بیان اینکه، تفکر و فرهنگ بسیجی باید در جامعه ارنج نهاده شده و به آن توجه شود، افزود: بسیج یک ظرفیت بالقوه در عرصه‌های مختلف است که می‌تواند با استفاده از نخبگان خود به حل مسائل و مشکلات کمک کند و امروز در نظام تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی از سطح کلان کشور تا روستا‌ها نیازمند عنصر اندیشه ورزی، تفکر و تعقل هستیم.

یادآور می‌شود، تجلیل از 4 کارگروه برتر مجمع بسیج شهرستان بخشی دیگری از این آیین بود، بر این اساس نیز در این اجلاس از چهار طرح برگزیده با موضوعات علمی پژوهشی، تعلیم و تربیت و همچنین زنان و خانواده توسط نمایندگان کارگروه‌ها دفاع شد.رؤسای کارگروه‌های 6 گانه این مجمع هم با بیان مشکلات و نیاز‌های حوزه خود راهکار‌هایی برای رفع این مسائل ارائه کردند.قرائت بیانیه و مراسم تجلیل از فعالان کارگروه‌های این مجمع پایان بخش این مراسم بود.در اجلاس سالانه بسیج شهرستان بهمئی درخصوص رفع مشکلات اقتصادی، آموزشی و پرداخت تسهیلات ویژه برای اشتغالزایی جوانان بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام
captcha