نشست ساماندهی امور جوانان کهگیلویه برگزار شد
کد خبر: 4214361
تاریخ انتشار : ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰

نشست ساماندهی امور جوانان کهگیلویه برگزار شد

نخستین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه در سال‌جاری با محوریت ازدواج و جوانی جمعیت برگزار شد.

نشست ساماندهی امور جوانان کهگیلویهبه گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، سیدحمزه محقق‌زاده، فرماندار کهگیلویه روز گذشته، 17 اردیبهشت‌ماه در نخستین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه در سال‌جاری با محوریت ازدواج و جوانی جمعیت در سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان، گفت: اقدامات دولت در خصوص حمایت از ازدواج و جوانی جمعیت در جامعه مطلوب بوده است.

وی افزود: پروژه‌های ۸۴۸ واحدی شمال شهر دهدشت، هزار و 110 واحدی مسکن ملی و پروژه ۸۵ واحدی کارکنان جهادکشاورزی از جمله این پروژه‌ها هستند که روند پیشرفت این طرح‌ها نیز رضایت‌بخش است.

فرماندار کهگیلویه سرمایه هر کشوری را جوانان آن کشور دانست و گفت: ازدواج یکی از مهم‌ترین مقوله‌ها در سطح جامعه است. ازدواج به عنوان مهم‌ترین واقعه زندگی یک جوان است و ما به عنوان مسئول و نماینده دولت مؤظف هستیم که زمینه ازدواج جوانان ویژه ازدواج آسان را تسهیل کرده و برای این امر باید دولت هزینه و برنامه‌ریزی کند.

همچنین، رحمان اندیک، دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان کهگیلویه نیز در این نشست از برگزاری جشن ازدواج آسان یک زوج در خردادماه سال‌جاری خبر داد و گفت: این جشن هم‌زمان با سالروز پیوند حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) با هدف ترویج ازدواج آسان و پرهیز از تجملات در شهر دهدشت برگزار می‌شود.

انتهای پیام
captcha