کد خبر: 4214923
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۳

حج امسال نقطه عطف بیداری جهانی در مقابل رژیم صهیونیستی باشد

امام جمعه کهگیلویه با بیان اینکه امسال حج برای مسلمانان استکبارستیزی مهمی است، گفت: به مدد الهی حج امسال نقطه عطف بیداری جهانی در مقابل رژیم صهیونیستی باشد هر حاجی یک مبلغ برائت از استکبار باشد.

حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر، امام جمعه کهگیلویه

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر، امام جمعه کهگیلویه امروز، 21 اردیبهشت‌ماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دهدشت، با اشاره به آغاز فصل برداشت محصولات کشاورزی زکات را واجب الهی و شکرگزاری منعم خواند و اظهار کرد: زکات واجب الهی است زکات مایه برکت و رحمت است مایه لطف و عنایت خداوند رحمان است.

وی با تاکید بر لزوم پرداخت این واجب الهی، افزود: مراقب باشیم حقوق نیازمندان را از اموال جدا کنیم فقرا را ببینیم و به آنها توجه کنیم.

امام نماز جمعه دهدشت در ادامه با اشاره به دیدار اخیر رهبر انقلاب با کارگزاران حج، بیان کرد: امسال حج برای مسلمانان استکبارستیزی مهمی است به مدد الهی حج امسال نقطه عطف بیداری جهانی در مقابل رژیم صهیونیست باشد هر حاجی یک مبلغ برائت از استکبار باشد.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر تصریح کرد: حج فرصت خوبی است برای تبادل نظر و تبادل افکار برای آنچه رسانه‌ها مخفی کرده‌اند.باید همچنان ندای امت اسلام «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» باشد.حجاج بیت‌الحرام باید برائت را به عنوان حرکت قدرت آفرین و قیام جریان ساز به نفع جبهه مقاومت و علیه استکبار اقامه کنند.

وی اضافه کرد: رژیم غاصب هر روز برگ دیگری از مقاومت می‌بیند اخیرأ عضو جدید شبکه مقاومت از بحرین اعلام آمادگی کرده و آنها را مورد حمله قرار داده است. برخی فکر کرده‌اند اگر دوئل عربی تصورشان بر این بود اگر مثلا پادشاهان قراردادی امضا کنند مردم همراهی می‌کنند اما مشخص شد نه جبهه مقاومت همراهی کرد نه مردم با اینها همراهی می‌کنند.جبهه مقاومت در بحرین هم فعال شده تنها کشور عربی که در جنایات رژیم غاصب علیه غزه همکاری کرد حکومت مستقر در بحرین بود که البته دوامی نخواهد داشت.

امام جمعه دهدشت با بیان اینکه رژیم صهیونیست به مثابه مگسی برای جبهه مقاومت است، افزود: آقایان در اقلیم کردستان دقت داشته باشند مبارزه مؤثر با تحرکات گروهک‌های تروریستی داشته باشند اگر امنیت و آسایش می‌خواهند و حسن همجواری را رعایت کنند باید به این مسئله توجه لازم را داشته باشند.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر در پایان با اشاره به دهه کرامت، گفت: این دهه با کرامت و تدبیر برگزار شود با تلاش مدیران فرهنگی برنامه‌های فرهنگی خوب پیش می‌رود خلاقیت مردمی هم باید باشد.

انتهای پیام
captcha