کسب رتبه ایکنای کهگیلویه‌وبویراحمد در رویداد «جایزه جوانی جمعیت»
کد خبر: 4216001
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۶

کسب رتبه ایکنای کهگیلویه‌وبویراحمد در رویداد «جایزه جوانی جمعیت»

خبرگزاری بین‌المللی قرآنی ایکنای کهگیلویه‌وبویراحمد در دومین رویداد جایزه جوانی جمعیت رتبه سوم بخش رسانه را کسب کرده است.

اختتامیه رویداد جایزه جوانی جمعیت با حضور مسئولان در سالن اجتماعات کمیته امداد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، آئین اختتامیه دومین رویداد جایزه جوانی جمعیت با حضور مسئولان در سالن اجتماعات کمیته امداد استان امروز، 26 اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

سیده‌راضیه مختاری یوسف‌آباد، مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه‌وبویراحمد در این مراسم گفت: 130 اثر به دبیرخانه این رویداد ملی رسیده که از این تعداد 52 اثر قابل ارزیابی بوده‌اند و آثار توسط  8 استاد برجسته دانشگاه‌ها و عضو هیئت علمی بررسی شده‌اند.

وی افزود: این رویداد ملی در هفت بخش خانواده، رسانه، سازمان‌های مردم نهاد، دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی، مدیران و نخبگان برنامه‌ریزی شده؛ در بخش خانواده 3 اثر، در بخش سازمان‌های مردم نهاد 4 اثر، در بخش دستگاه‌های اجرایی 6 اثر، در بخش مدیران برتر 5 اثر و در بخش رسانه محدثه بازیار، فعال رسانه‌ای رتبه اول، آسیه علی‌زاده از خبرگزاری صداوسیما رتبه دوم و سیده‌مهناز فاطمی‌اصل، خبرنگار و دبیر خبرگزاری قرآنی ایکنا به عنوان رتبه سوم نیز تجلیل شده‌اند، ضمن اینکه در بخش شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی، هیچ اثری دریافت نکرده‌ایم.

یادآور می‌شود، اجرای سرود از سوی دانش‌آموزان دختر و پسر، مسابقه ویژه خانواده‌ها، اجرای برنامه‌های شاد و فرهنگی، موسیقی محلی و غیره ازجمله برنامه‌های اجرایی جانبی این مراسم بود.

 24 تا 30 اردیبهشت‌ماه به عنوان هفته ملی جمعیت نام‌گذاری شده است.

انتهای پیام
captcha