کد خبر: 4219338
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۴

دولت چهاردهم باید راه شهید رئیسی را ادامه دهد

امام جمعه سرفاریاب با اشاره به شهادت رئیس‌جمهور آیت‌الله رئیسی و همراهان شهیدش، گفت: دولت چهاردهم باید راه شهید رئیسی را ادامه دهد.

نماز جمعه سرفاریاب

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، حجت‌الاسلام محمدتقی زارعی‌پور، امام جمعه سرفاریاب امروز، 11 خردادماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سرفاریاب، با اشاره به مناسبت‌های پیش روی هفته، سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، اظهار کرد: مقابله با ظلم و استکبار یکی از مهم‌ترین میراث‌ها و مسائلی بوده که حضرت امام خمینی (ره) نسبت به آن عمل کرده و سفارش کرده است.

وی با اشاره به سالروز قیام خونین ۱۵ خردادماه ۴۲ که زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بود، افزود: خون پاک شهدا که برگرفته از قیام سیدالشهدا است، همواره آثار و برکات زیادی را به دنبال دارد.

امام جمعه سرفاریاب در ادامه بیان کرد: در پس شهادت رئیس جمهور عزیز آیت‌الله رئیسی و همراهان شهیدش، با حضور و هوشیاری مردم و انتخاب فرد اصلح در انتخابات پیش‌رو، زمینه پیشرفت و ادامه مسیر خدمت صادقانه فراهم خواهد شد.دولت چهاردهم باید راه شهید رئیسی عزیز را ادامه دهد.

حجت الاسلام زارعی‌پور با اشاره به ۲۵ ذی القعده روز دحوالارض، تصریح کرد: در این روز که به اذن و رحمت خداوند زمین گسترده و قابل سکونت شده است باید برای فرج امام زمان(عج) که مایه عدالت و رحمت الهی بر روی زمین است، دعا کنیم.

وی با اشاره به هفته ملی بدون دخانیات، از نقش عموم مردم و خانواده ها در کاهش اعتیاد به مصرف مواد دخانی و پیشگیری از خسارتهای مالی و جانی اشاره کرد و گفت: مصرف دخانیات منشأ بسیاری از بیماری‌ها است و نامگذاری این هفته فرصتی است برای آگاهی‌بخشی درخصوص پیشگیری و کاهش خطرات و آثار مواد مخدر و دخانیات است.

انتهای پیام
captcha