کد خبر: 4224458
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۱

کهگیلویه‌وبویراحمد آماده برگزاری دور دوم انتخابات است

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: این استان آماده برگزاری انتخاباتی امن، سالم و باشکوه در روز جمعه 15 تیرماه است.

انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، به نقل از روابط عمومی استانداری استان، سیدجواد هاشمی‌مهر، رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه‌وبویراحمد امروز، 12 تیرماه در نشست ستاد انتخابات استان، از آمادگی کامل استان جهت برگزاری دور دوم انتخابات در روز جمعه پیش رو خبر داد و اظهار کرد: با همکاری فرمانداری‌ها، بخشداران، دهیاران و مردم انتخابات سالم و بدون حاشیه‌ای در روز جمعه گذشته برگزار کردیم و هیچ‌گونه مورد امنیتی در اولین دوره انتخابات ریاست جمهوری نداشتیم.

وی با اشاره به حضور با شور و نشاط مردم استان در این دوره انتخابات، افزود: زحمات و تلاش‌های شبانه روزی دستگاه‌های امنیتی استان در جهت برقراری نظم و امنیت انتخابات قابل تقدیر است.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه‌وبویراحمد بیان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته هیچ‌گونه مشکل زیرساختی در روز انتخابات نداشتیم و آمادگی دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان، پایداری شبکه مخابرات، آب و برق مثال زدنی بود. چند روز قبل از انتخابات همه حفاری دستگاه‌های خدمات رسان در سطح استان را ممنوع کردیم که همچنان ادامه دارد.
هاشمی‌مهر تصریح کرد: بیش از ۹۹ درصد شعب اخذ رای استان به صورت برخط بودند و تنها یک درصد مناطق روستایی و عشایری آفلاین بود که با وجود صعب‌العبور و کوهستانی بودن استان اقدام خوبی در جهت آنلاین بودن سیستم احراز هویت توسط فناوری صورت گرفت.

وی اضافه کرد: با تدابیر کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات هیچ‌گونه مشکلی در حوزه خودرویی و تغذیه عوامل برگزاری نداشتیم و برای دور دوم انتخابات که جمعه هفته جاری است پای کار هستیم تا با مشارکت بالای مردم انتخابات سالمی برگزار و چهاردهمین رئیس جمهور نیز انتخابات شود.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه‌وبویراحمد در پایان گفت: رسانه ملی و کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات استان نیز عملکرد خوبی داشتند و به موقع اطلاع‌رسانی لازم صورت گرفت و انتظار است که در 15 تیرماه به مانند دور اول شکوه حضور مردم را به تصویر بکشانند.

انتهای پیام
captcha