به گزارش ایکنا؛ مراسم اختتامیه مرحله کشوری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور صبح روز سهشنبه، ۱۴ آبان ماه در کرمان برگزار و برگزیدگان رشتههای مختلف که به شرح زیر است تجلیل شدند.
بخش آقایان
قرائت تحقیق
محمدرضا حقیقتفرد از تهران رتبه اول
مهدی شایق از یزد رتبه دوم
میلاد عظیمی از فارس رتبه سوم
قرائت ترتیل
حسین خسروی از یزد رتبه اول
سیدمهدی موسوی از زنجان رتبه دوم
میثم نیک صفت از خوزستان رتبه سوم
حفظ کل
امیررضا قیامی از آذربایجان شرقی رتبه اول
سینا طلاییکورانی از آذربایجانغربی رتبه دوم
احمد شهبازنیا از خراسان رضوی رتبه سوم
حفظ ۲۰ جزء
امیرعبدالله خسرجی از خوزستان رتبه اول
سیدمحمد سجادی از قم رتبه دوم
علیرضا کشاورزی از فارس رتبه سوم
حفظ ۱۰ جزء
سیدمهدی صفوی از تهران رتبه اول
سیدعلی موسویزاده از خوزستان رتبه دوم
حامد قاسمی یمین از همدان رتبه سوم
حفظ پنج جزء
مصطفی نعیماوی از خوزستان رتبه اول
سیدرضا میرهاشمی از مرکزی رتبه دوم
پویا منفرد خطیبی از آذربایجان شرقی رتبه سوم
اذان
محمدامین تقیزاده از فارس رتبه اول
علی روزبهانی از همدان رتبه دوم
محمدرضا نمازی از گیلان رتبه سوم
دعا و مناجات خوانی
مهدی فخرالدین ارانی از اصفهان رتبه اول
میثم دولتی از خراسان رضوی رتبه دوم
ابوالفضل اروج زاده از آذربایجان شرقی رتبه سوم
تواشیح
گروه بشری از آذربایجان شرقی رتبه اول
گروه تسنیم از کرمان رتبه دوم
بخش بانوان
قرائت تحقیق
معصومه کاج از زنجان رتبه اول
زهرا قائمی از خراسان رضوی رتبه دوم
کبری چاروسایی از لرستان رتبه سوم
قرائت ترتیل
امالبنین طالبی قشلاقی از آذربایجان شرقی رتبه اول
شیما احمدی از مرکزی رتبه دوم
فاطمه عاشوری از خوزستان رتبه سوم
حفظ کل
مینا چشمسبز از خوزستان رتبه اول
فرزانه جعفریان از تهران رتبه دوم
فرزانه صادقی ناو از گیلان رتبه سوم
حفظ ۲۰ جزء
سیدهبتول موسویجابری از خوزستان رتبه اول
الهام روانبخش از اصفهان رتبه دوم
امالکلثوم نژادکورکی از کرمان رتبه سوم
حفظ ۱۰ جزء
رقیه خزعلیزاده از خوزستان رتبه اول
لیلا شاهی از تهران رتبه دوم
زهرا بردباری کلبازویی از گیلان رتبه سوم
حفظ پنج جزء
ساناز ارچندانی از کرمان رتبه اول
غزاله جعفری از البرز رتبه دوم
افسانه آذرمون از خوزستان رتبه سوم
دعا و مناجات خوانی
ندا فدایی تهرانی از اصفهان رتبه اول
رحیمهالسادات حسینی از کرمان رتبه دوم
بخش معارفی
کبری اصغریان رستمی از اصفهان در رشته
سمیه قهاری کوچکسرایی از مازندران در رشته آشنایی با احادیث
کبری اسعدی از اصفهان در رشته آشنایی یا ترجمه و تفسیر قرآن
محمدرضا ابوالحسنی از فارس در رشته آشنایی با سیره معصومین(ع)
بهرام ستودی نمین از اردبیل در رشته آشنایی با مفاهیم نهجالبلاغه
فاطمهزهرا تجلی از سمنان در رشته حفظ موضوعی قرآن
مژگان کوهستانی از اصفهان در رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی
مهران ابراهیمی از تهران در رشته پرسمان قرآنی
زهرا بخشی از فارس در رشته آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه