کد خبر: 3872018
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
گروه اجتماعی ـ مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سوادآموزان مرد و زن دوره انتقال این استان در مسابقه کتابخوانی شعار سال با عنوان رونق تولید شرکت می‌کنند.

سوادآموزان کهگیلویه‌وبویراحمد در مسابقه کتابخوانی شعار سال شرکت می‌کنند

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، هادی زارع‌پور، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، 25 دی‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: زمان برگزاری این مسابقه کتابخوانی ایام الله دهه فجر امسال و همزمان با سراسر کشور خواهد بود.
وی افزود: کتابی با نام «رنج و گنج» از سوی سازمان نهضت سوادآموزی کشور تهیه و بین سوادآموزان کهگیلویه و بویراحمد و دیگر استان‌ها توزیع شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دو هدف عمده برگزاری این مسابقه کتابخوانی شامل ترویج و تبیین هر چه بیشتر شعار سال بین سوادآموزان کشور و استان و تحقق روزافزون رونق تولید است.
زارع‌پور ابراز کرد: مهمترین محورهای این مسابقه کتابخوانی شامل تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه حمایت از تولیدات داخل، ترویج روزافزون فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بین سوادآموزان کشور و کهگیلویه و بویراحمد و تقویت روحیه خودباوری بین آنان است.
وی تصریح کرد: این مسابقه کتابخوانی فرصتی ارزنده در زمینه فرهنگ سازی از طریق آموزش برای حمایت هر چه بهتر از رونق تولید، اشتغال و کارآفرینی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد است.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: دستگاه‌های فرهنگی، آموزشی و اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد برای برگزاری این مسابقه کتابخوانی همکاری و مشارکت می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: