کد خبر: 3922537
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه‌و‌بویراحمد از انتشار کتاب تاریخ شفاهی سرهنگ «علی‌مردان روستاد» از فرماندهان دوران دفاع مقدس این استان با عنوان «پوتین‌های غنیمتی» خبر داد.

تاریخ شفاهی «علی‌مردان روستاد» منتشر شد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، به نقل از روابط عمومی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، امیرعباس آسمند، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان روز گذشته، 22 شهریورماه از انتشار کتاب تاریخ شفاهی سرهنگ «علی‌مردان روستاد» از فرماندهان دوران دفاع مقدس این استان خبر داد و افزود: این کتاب به قلم ابوالحسن ناصرپور در ۴۷۵ صفحه منتشر شده است.

وی تصریح کرد: این کتاب با حمایت مدیریت اسناد و مدارک اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه‌و‌بویراحمد با عنوان «پوتین‌های غنیمتی» چاپ و به بازار نشر عرضه شده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه‌و‌بویراحمد اظهار کرد: کتاب «پوتین‌های غنیمتی» در روز ۳۱ شهریور طی آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مسئولان ارشد اجرایی، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی و جمعی دیگر از مسئولان رونمایی می‌شود.

آسمند تأکید کرد: سرهنگ علی‌مردان روستاد فرمانده گردان امام علی‌(ع) در دوران دفاع مقدس بود که خاطرات تلخ و شیرین فراوانی را از این دوران در کتاب پوتین‌های غنیمتی روایت کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: