کد خبر: 4032625
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸

برگزاری جشنواره «بالندگی انقلاب» در جهاددانشگاهی کهگیلویه‌وبویراحمد

رئیس جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه‌وبویراحمد از برگزاری جشنواره بالندگی انقلاب با رویکرد تولید محتوا با همکاری شورای فرهنگی دانشگاه‌های استان در دهه فجر خبر داد.

سیدداود موسویان، رئیس جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه‌وبویراحمد

سیدداود موسویان، رئیس جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه‌وبویراحمد در گفت‌وگو با ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد با اشاره به حضور فعال جهاددانشگاهی استان در گرامیداشت دهه مبارکه فجر، اظهار کرد: تمام تلاش ما این است که در دهه مبارک فجر و در چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های جذاب و متناسب با فضای دانشگاهی و روحیه جوانی را طراحی و اجرا کنیم تا علاوه بر تکریم و گرامیداشت ایام سالگرد پیروزی انقلاب در انتقال مفاهیم و اصول انقلاب اسلامی به جوانان سهیم باشیم.

وی با بیان اینکه غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران از دیگر برنامه‌های ما در این دهه است، افزود: جشنواره بالندگی انقلاب با رویکرد تولید محتوا (بازنشر هشتگ‌ها، دلنوشته، شعار انقلابی) با همکاری شورای فرهنگی دانشگاه‌های استان در دهه فجر برگزار خواهد شد.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه‌وبویراحمد بیان کرد: برنامه کوهنوردی کارکنان جهاد دانشگاهی استان و برگزاری زیارت پرفیض عاشورا در جوار شهدای گمنام از دیگر برنامه‌های این واحد است.

موسویان تصریح کرد: دو نشست تخصصی با موضوعات مرتبط با دهه فجر انقلاب اسلامی با همکاری دانشگاه یاسوج برگزار می کنیم.همچنین شب شعر انقلاب را نیز در همین ایام با حضور شاعران مطرح کشوری و استانی اجرا خواهیم کرد.

وی در ادامه به اهمیت نفوذ و تبلیغ رسانه‌ای دستاوردهای انقلاب اسلامی، از ایجاد پرونده خبری (اخبار دانشگاه‌های مختلف با رویکرد دهه فجر) در قالب نمایشگاه رسانه‌ای در خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و خبرگزاری ایکنا منطقه کهگیلویه‌وبویراحمد در ایام الله دهه فجر خبر داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha