کد خبر: 4046498
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۲

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: در ماه مبارک رمضان امسال، با اجرای سه طرح ویژه، زمینه مشارکت خیران برای کمک به نیازمندان فراهم می‌شود.

قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه‌وبویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه‌وبویراحمد روز گذشته، 14 فررودین‌ماه در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه یاری رساندن به نیازمندان دغدغه اصلی این نهاد حمایتی است، افزود: طرح اکرام ایتام و محسنین، مفتاح‌الجنه و اطعام نیازمندان سه طرحی است که زمینه کمک به نیازمندان فراهم می‌شود.

وی با اشاره به ولادت امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت و نامگذاری این هفته به نام هفته اکرام ایتام و محسنین از روز 15ماه مبارک رمضان، ادامه داد: در این مدت نیکوکاران می‌توانند حمایت از کودکان یتیم و فرزندان نیازمندان را بر عهده بگیرند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه‌وبویراحمد در خصوص طرح اکرام ایتام و محسنین، اظهار کرد: نیکوکاران و مردم خیر برای مشارکت در این طرح می‌توانند با قبول حمایت از یک یا چند کودک یتیم و محسنین نیازمند، به‌صورت ماهیانه مبالغی در حد توان خود به‌ حساب این کودکان واریز کنند.

مبشری با بیان اینکه از دیگر برنامه‌های ویژه کمک به نیازمندان در این ماه طرح مفتاح‌الجنه و دیدار با نیازمندان است، اضافه کرد: این طرح با هدف رفع نیازهای اساسی نیازمندان با فراهم‌سازی زمینه حضور مسئولان و خیران در منازل خانوارهای نیازمند و دیدار چهره به چهره با آنان ضمن اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی مشکلات مددجویان نیز بررسی و پیگیری می‌شود.

وی اطعام نیازمندان را از دیگر طرح‌های ویژه ماه رمضان برای کمک به نیازمندان عنوان و بیان کرد: خیران می‌توانند با دو روش توزیع غذای گرم و اهدای جیره خشک در این طرح مشارکت و به نیازمندان کمک کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه‌وبویراحمد با اشاره به اینکه دفاتر این نهاد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد آماده دریافت و جمع‌آوری کمک‌های مردمی در ماه مبارک رمضان امسال هستند، تصریح کرد: شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۷۹ از مهمترین درگاه‌های الکترونیکی کمک به نیازمندان استان در ماه رمضان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: