هیئت داوری جشنواره فیلم یاسوج ـ دنا معرفی شدند
کد خبر: 4167880
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۰

هیئت داوری جشنواره فیلم یاسوج ـ دنا معرفی شدند

دبیر شصت و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج ـ دنا گفت: هفت نفر از هنرمندان با سابقه کشور به‌عنوان اعضای هیئت انتخاب و داوری این جشنواره در بخش «فیلم» معرفی شدند.

هیئت داوری جشنواره فیلم یاسوج-دنا

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امین درخشان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه‌وبویراحمد اظهار کرد: اعضای هیئت انتخاب و داوری جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج ـ دنا آثار سینمایی ارسال شده به دبیرخانه جشنواره را در چهار بخش «داستانی»، «تجربی»، «پویانمایی» و «مستند» ارزیابی کرده‌اند.

وی افزود: محمد حمزه‌ای، رضا دانش‌پژوه، لیلی عاج، مهدی غلامی سوق، مهدی فردقادری، مهدی فرودگاهی و سید غلام‌رضا نعمت‌پور از سینماگران مطرح و با تجربه کشور هستند که آثار راه‌یافته به بخش‌های رقابتی این جشنواره را داوری می‌کنند.

دبیر شصت و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج ـ دنا تصریح کرد: شصت ‌و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج ـ دنا از سوم تا ششم مهرماه امسال به میزبانی انجمن سینمای جوانان ایران در دفتر یاسوج برگزار می‌شود.

درخشان گفت: این رویداد سینمایی طبق برنامه‌ریزی قبلی قرار بود در 23 تا 26 تیرماه برگزار شود که به دلیل همزمانی با سفر استانی رئیس‌جمهور به کهگیلویه‌وبویراحمد و فرارسیدن ماه محرم و صفر، این رویداد سینمایی به مهرماه موکول شد.

انتهای پیام
captcha