رئیس قوه قضائیه وارد یاسوج شد
کد خبر: 4215702
تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۵

رئیس قوه قضائیه وارد یاسوج شد

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در جریان سی‌ویکمین سفر استانی خود، صبح امروز، ۲۵ اردیبهشت‌ماه در سفری رسمی و در رأس هیئت عالی قضای، وارد یاسوج، مرکز استان کهگیلویه‌وبویراحمد شد.

رئیس قوه قضائیه و هیئت همراه در فرودگاه یاسوج

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه، صبح امروز، ۲۵ اردیبهشت‌ماه در بدو ورود به فرودگاه یاسوج در جمع خبرنگاران گفت: در جریان سفر به استان کهگیلویه‌وبویراحمد تلاش خواهیم کرد در حد مقدور مسائل حقوقی و قضایی مردم استان را برطرف کنیم‌.

وی افزود: همچنین در رابطه با رفع سایر مسائل و مشکلات این استان که مستقیم مرتبط با قوه قضائیه نیست نیز تلاش خواهیم کرد با همکاری سایر دستگاه‌ها، اقدامات مقتضی را در حدی که سزاوار مردم غیور و متدین این استان است، ترتیب دهیم.

یادآور می‌شود، دیدار با اقشار مختلف مردمی و جوامع نخبگانی استان کهگیلویه‌وبویراحمد از جمله برنامه‌های سفر رئیس دستگاه قضا به این استان است. در این سفر قرار است علاوه بر بررسی پرونده‌های کثیرالشاکی و بازدید از دفاتر قضایی استان و شعب دادسراها، دادگاه‌ها، زندان مرکزی و پزشکی قانونی صورت گیرد.

همچنین بررسی مشکلات و صدور اسناد مالکیت اراضی ۸۳ هکتاری اراضی در چرام، پرونده‌های کثیرالشاکی شهرستان لنده از موضوعاتی است که در این سفر مورد انجام می‌شود.

مشکلات ساخت اداره ثبت اسناد در باشت، طرح‌های عمرانی دستگاه قضا را بررسی و مشکلات و موانع آن‌ها را برطرف می‌کند. دلایل تاخیر در صدور اسناد کاداستر به ویژه در حوزه کشاورزی نیز بررسی و موانع پیش رو را رفع می‌کند.

انتهای پیام
captcha