صحنه انتخابات میدان تبیین است نه تخریب
کد خبر: 4220250
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰
امام جمعه کهگیلویه:

صحنه انتخابات میدان تبیین است نه تخریب

حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر با بیان اینکه صحنه انتخابات صحنه عزت، افتخار و حماسه و میدان تبیین است نه تخریب گفت: انتخابات آبروی ملی کشور است و تهمت و افترا دردی از جامعه دوا نمی‌کند.

حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر، امام جمعه کهگیلویه

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر، امام جمعه کهگیلویه امروز، 18 خردادماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دهدشت اظهار کرد: نگاه اسلام و ائمه اطهار(ع) به تکریم زن نشان‌دهنده اهتمام به جایگاه زنان است.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در وصف شهید آیت‌الله رئیسی افزود: پیام‌های رهبر معظم انقلاب درباره شخصیت‌های مختلف را که مرور می‌کنیم می‌بینیم برای هیچ شخصیتی چنین صفاتی را به کار نبرده‌اند. مردم خادم و خائن را خوب می‌شناسند و شهید رئیسی به شعارهای انقلاب پایبند بود.

امام جمعه کهگیلویه اضافه کرد: ما نیازمند رئیس‌جمهور فعال، پرکار، آگاه و معتقد به آرمان‌های انقلاب هستیم، مراقب باشید صحنه انتخابات صحنه عزت، افتخار و حماسه و میدان تبیین است نه عرصه تخریب. در سال‌های گذشته بداخلاقی و بی‌انصافی در مناظرات وجود داشت؛ کسی که برنامه ندارد به جای تبیین تخریب می‌کند. تخریب افراد بی‌حرمتی است؛ تهمت و افترا دردی از جامعه دوا نمی‌کند. انتخابات آبروی ملی کشور است و این رویداد صحنه تخریب و توهین نیست. گول شعارهای پرزرق و برق را نخورید ببینید چه کسی در خط انقلاب است.

وی با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) تصریح کرد: امروز عمده ازدواج جوانان موانع فرهنگی است چشم و هم‌چشمی و تجمل نمی‌گذارد جوانان ازدواج کنند؛ بانوان سخت‌گیری در ازدواج و شرط‌های سنگین را کنار بگذارند.

امام جمعه کهگیلویه در پایان با اشاره به هفته محیط زیست گفت: مشارکت همگانی در حفظ محیط زیست و حراست از منابع طبیعی ضروری است، ضمن اینکه هفته گذشته آتش‌سوزی نگران‌کننده‌ای داشتیم، گرچه مهار شد اما طبیعت سوخت؛ توقع داریم باعث و بانی آتش‌سوزی‌ها معرفی شوند، همه خود را حافظ محیط زیست بدانیم.

انتهای پیام
captcha