اجرای پویش «نذر قربانی» در کهگیلویه‌وبویراحمد
کد خبر: 4220562
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۳

اجرای پویش «نذر قربانی» در کهگیلویه‌وبویراحمد

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه‌وبویراحمد از اجرای پویش نذر قربانی به‌مناسبت عید سعید قربان در استان خبر داد.

نشست هماهنگی پویش نذر قربانی در استان

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه‌وبویراحمد روز گذشته، 19 خردادماه در نشست هماهنگی پویش نذر قربانی در استان، گفت: به منظور کمک به خانواده‌های نیازمند و ترویج سنت حسنه قربانی، کمیته امداد استان آمادگی دارد، نذورات مردم نیکوکار در عید سعید قربان را همانند سال‌های گذشته برای توزیع میان نیازمندان دریافت کند.

وی ضمن قدردانی از همراهی مردم با کمیته امداد و کمک‌های آنان در مناسبت‌های مختلف سال به نیازمندان، اظهار کرد: پویش نذر قربانی در راستای مفاهیم دینی، الهی و انسانی و با هدف ارتقای سطح معیشت خانواده‌های نیازمند در عید قربان اجرا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه‌وبویراحمد در ادامه بیان کرد: در سال گذشته دو میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان نذورات قربانی مردم خیر و نیکوکار جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع شد که برای نذورات قربانی امسال 4 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

مبشری با بیان اینکه ۵۵ مرکز نیکوکاری فعال وابسته به کمیته امداد در استان فعال هستند، افزود: مردم نیکوکار، خیران و تمام کسانی که قصد ادای نذورات خود در عید سعید قربان را دارند، می‌توانند با مشارکت در این طرح، گوشت قربانی و دیگر نذورات خود را در عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم، از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان در اختیار خانواده‌های تحت حمایت قرار دهند.

وی در پایان با دعوت از خیران و مردم نیکوکار و همه کسانی که توانایی مشارکت دارند، برای پیوستن به این طرح خداپسندانه، گفت: در همین خصوص کد دستوری# ۰۷۴*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۷۹ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای دریافت کمک‌های مردمی در طرح نذر قربانی پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام
captcha