کد خبر: 3968575
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۲۶ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان استان توزیع‌ شده است.

توزیع ۲۶ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه‌وبویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد، 11 اردیبهشت‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برنامه‌هایی که امسال در خصوص توجه به نیازمندان تدارک دیده‌ شده دو برنامه «ایران همدل اطعام مهدوی» و «ایران مهربان» است.

وی با اشاره به اینکه طرح ایران همدل از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز و تا پایان آن ادامه دارد، تصریح کرد: در خصوص اجرای این طرح ۳۵ آشپزخانه مهدوی در استان راه‌اندازی شده است که در نظر داریم تا پایان ماه رمضان، ۳۵ هزار پرس غذای گرم و ۴۵ هزار جیره غذایی خشک، بین نیازمندان استان توزیع کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۲۶ هزار پرس غذای گرم و ۸۵۰۰ بسته غذایی خشک تهیه و بین نیازمندان استان توزیع‌شده است.

مبشری با بیان این اینکه همه این اقدامات با کمک و مشارکت خیران و مردم نیکوکار بوده است، بیان کرد: از همه نیکوکاران دعوت می‌کنیم با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷* و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد و اهداء کمک‌های خود با مشارکت در طرح ایران همدل اطعام مهدوی، یاریگر نیازمندان در این ماه مبارک رمضان باشند.

وی از دیگر برنامه‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان را اجرای طرح ایران مهربان در خصوص حامی یابی برای ایتام اعلام کرد و ادامه داد: بیش از ۸ هزار یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمدند که از این تعداد بیش از ۱۵۰۰ نفر فاقد حامی هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امید است که در قالب طرح ایران مهربان تا پایان ماه مبارک رمضان با مشارکت و همراهی خیران و مردم نیکوکار، هیچ فرزند محسنین و یتیمی بدون حامی در استان نباشد.

مبشری در خصوص درگاه‌های مشارکتی طرح ایران مهربان و حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین، تأکید کرد: خیران نیکوکار می‌توانند با مراجعه به سامانه ekram.emdad.ir ، ارسال عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ و یا تماس با شماره ۰۷۴۳۳۲۳۲۵۶۵ سرپرستی ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد را عهده‌دار شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: